Kas yra nišinė parfumerija?

Prabangių kvepalų dvelksmas – tai nematomas, tačiau nepamirštamas aksesuaras, sudėliojantis paskutinius aprangos stiliaus akcentus. Puikiai parinkti kvepalai gali ne tik praskaidrinti dieną, tačiau ir įkvėpti pasitikėjimo savimi, pabrėžti individualumą bei savybes, kuriomis mes labiausiai didžiuojamės. Nepriklausomai nuo to, kokius aromatus mėgstate, jūs tikrai atrasite nišinių kvepalų kvapą, kuris privers jūsų širdį plakti šiek tiek smarkiau.

Unikalių nišinių kvepalų gamyboje naudojami aukščiausios kokybės ingredientai. Kiekvienas tokių kvepalų aromatas pasakoja unikalią ir savitą istoriją, kuri atsiskleidžia ant žmogaus odos pačiomis žavingiausiomis spalvomis.

Kas yra nišinė parfumerija? Nišinė parfumerija yra alternatyva masinei kvepalų gamybai. Nišą riboja klientai, todėl jos pardavimo diapazonas yra ribotas, todėl nišinių namų tikslas nėra parduoti kuo daugiau. Menas ir kūrybiškumas užima pirmą vietą nišinėje parfumerijoje, ir, kaip tai taikoma bet kuriam kitam menui, yra tikimybė, kad nišinių kvepalų kūrimas nebus pripažintas ir priimtas. Nepaisant rizikos, nišiniai namai pasirodo lygiai taip pat kaip grybai po lietaus, nes žmonės, pavargę nuo masinės kvepalų gamybos, nori turėti neįprastą ir, jei įmanoma, asmeninį aromatą. Taigi atrodo, kad šiandien tendencija prieštarauti tendencijai. Ir dar vienas dalykas: turėtume nepamiršti, kad menininkų-parfumerių įkvėpimas yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl jie įkūrė savo kvepalų namus.

Kai kurie nišiniai namai yra populiaresni nei kiti ir jiems nereikia balanso tarp meno ir pelno. Kai kurie iš jų yra Annick Goutal, L’Artisan Parfumeur, Serge Lutens, Jo Malone, Acqua di Parma ir kt. namai. Kai kurie namai išsiskiria dar labiau ir sukuria savo nišą parfumerijos nišoje. Jie skiriasi nuo kitų tuo, kad naudoja tik natūralias esencijas, įskaitant alkoholį („Aftelier“, „Ayala Moriel“, „JoAnne Bassett“, „Florascent“) Kvapai tam tikrose vietose – miestuose (Niujorko aromatai „Bond Nr. 9“, „Aqaba“), salose („Profumi di Pantelleria“), šalių („Eau d’Italie“) ar nebeegzistuojančių imperijų („Parfum d’Empire“), naudojant sintetines medžiagas („Escentric Molecules“, „Comme des Garcons“). Susitelkimas ties viena natos, pavyzdžiui, rožių kvapais („Les Parfums de Rosine“) ar vanilės kvapais ( „La Maison de la Vanille“) egzotinių vietų kvapų fiksavimas („Comptoir Sud Pacifique“).

Nišiniai namai yra tokie įvairūs ir labai sunku juos suskirstyti į kategorijas, o kartais net apibrėžti savo kūrybos olfaktyvias grupes. Tačiau yra keletas pagrindinių principų, kurių laikosi nišiniai namai, norėdami atsispirti masinei (prabangiai) parfumerijai: nišiniai namai paprastai turi savo parfumerį, atsakingą už namų aromatus, kaip kad buvo buvusiomis dienomis. „Nišiniai namai“ nepripažįsta reklamos, išskyrus galbūt žurnalų straipsnius ir interviu garsioje žiniasklaidoje. Geriausia reklama jiems yra nepriekaištinga reputacija. Nišiniai namai turi pasirinktinį požiūrį į savo produktų platinimą. Nišinių namų kvepalų beveik niekada negalima pamatyti parduotuvėse, kuriose parduodama masinių kvepalų gamybos produkcija, arba dideliuose universalinių parduotuvių tinkluose. 

Kiekvienais metais su nekantrumu laukiame nišinių kvepalų parodos Italijoje! Tai proga, kartą metuose susipažinti su naujais parfumeriais, jų sukurtais kvapais. Laikas čia praskrenda, praleidžiame dvi dienas tyrinėdami dar neatrastus kvapus, bendraudami su esamais ir potencialiais partneriais. Tai nuostabi galimybė nustebinti mūsų klientus pikantiškomis naujovėmis iš aukštosios nišinės parfumerijos namų.

Labai džiaugiamės, kad teko garbė sutikti mūsų klienčių mylimą 2787 Perfumes Barcelona įkūrėją Romy Kowalewski, kurios kvapais lepiname jus – tai Hamaca, Wondervogel, Hashtag, Elexir de bombe

Šiais metais 2787 perfumes Barcelona mus džiugina nauju kvapu…🖤GENETIC BLISS🖤

Šiuose kvepaluose slypi – hiper-modernus kvapas, kuris išryškina jūsų tikrąjį autentiškumą, skatinantis savąjį unikalujį kūno kvapą. Šis aromatas neskubėdamas atsiskleidžia viliojančiais bei universaliais medienos užrašais, sukuriančiais harmoniją – vienu metu sukuria susižavėjimą, greit išnyksta ir vėl atsinaujina. Šis kvapas, taip pat, tinkamas maišant su kitais kvepalais. Ar tai ne nuostabu???

Ir geriausia žinia!!! šie kvepalai JAU PAS MUS!!!!

One reply on “Kas yra nišinė parfumerija?

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.