Kaip išsirinkti kvepalus internetu?

Daugelis galėtų patvirtinti faktą, jog vienas ryškiausių įvaizdžio akcentų yra kvepalai. Pasirinkusios tinkamą aromatą, galime sudaryti nepriekaištingą įspūdį, atskleisti geriausius savo charakterio bruožus ar sukurti viliojantį paslapties šydą, kuris leis atkreipti dėmesį į save. O kaipgi, kur ir kokius kvepalus geriausia rinktis? Su šiais ir panašiais klausimais ko gero bent kartą susidūrėme kiekvienas. Molekulés komanda parengė patarimų gidą, kuris padės išsirinkti kvepalus internetu.

Dažnai bijoma pirkti kvepalus internetu, kadangi vyrauja nuomonė, kad galima apsirikti ir pasirinkti netinkamus. Tai tik iš dalies tiesa. Jeigu kvepalus pirksite pirmą kartą, tuomet prieš užsisakant internetu tikrai vertėtų apsilankyti parfumerijos parduotuvėje ir išsiaiškinti, kokio tipo kvepalai Jums patinka labiausiai. O jegu tokios galimybės neturite, drąsiai kreipkitės į mus žinute čia: m.me/molekules.lt ir mes pasiūlysime jums išbandyti norimus aromatus perkant nedidelį 5ml ar 10 ml jų kiekį. 

Tiek internetinėse parduotuvėse tiek įprastinėse kvepalų parduotuvėse parduodami žinomų prekių ženklų kvepalai turės tą patį kvapą, tik internetinėse parduotuvėse jie paprastai būna pigesni ir pasižymi plačiu kvapų kompozicijų pasirinkimu bei didele įvairove. Perkant internetu Jūsų laukia daugybė akcijų, išskirtinių pasiūlymų ir dovanų! O įsigijus prekių už 49 Eur prekių pristatymas nemokamai!

Tačiau yra štai čia atsiranda problema – kaip išsirinkti kvepalus jų neuosčius? Dažnai žodžiai, kuriais aprašyti kvapai, iš tikrųjų mums mažai ką reiškia. Ką reiškia „medienos“ kvapas? Arba kaip kvepia gintaras? 

Išmokite kvepalų kalbą

Kvepalai yra tarsi meno kūrinys, tai skirtingų kvapų, vadinamų natomis kompozicija. Ši kompozicija nulemia, kvepalų aromatą. Natos komponuojamos trimis sluoksniais:

Viršutinė nata – tai pradinis ir stipriausiai jaučiamas kvapas, kurį užuodžiate vos pasipurškus kvepalus. Viršutinės natos kvapas ima blėsti jau po pirmųjų 15-os minučių ir užleidžia vietą viduriniajai natai, kuri dar vadinama širdies nata. Ji atskleidžia pagrindinius kvepalų elementus ir „laikosi“ kelias valandas. Joms praėjus galima pajusti bazines kvepalų natas, kurios vadinamos aromato kulminacija. Jeigu žinote, kokius kvepalus mėgstate, internete galite rinktis kitus turinčius panašias bazines natas.

Kvepalų ir jų sukeliamos emocijos aprašymai taip pat padės tinkamai pasirinkti. Taigi, jei apsiperkant internetu matote kvepalų buteliuką, kurio viršutinė nata yra vanilė, o tai – jūsų mėgstamiausias kvapas, neapsigaukite, jau po penkiolikos minučių kvepalai gali imti skleisti visai kitą kvapą. Kita vertus, parfumeriai pataria per daug negalvoti apie atskiras natas – svarbiausia pajusti visumą ir jos darną. Tai, kaip natos suderintos tarpusavyje nulemia specifinį, būtent tiems kvepalams būdingą aromatą – kvapų grupę. Pavyzdžiui, vieni kvepalai gali būti laikomi gėliniais, ir juos sudarys rožės, pakalnutės, jazminai ar kitų gėlių kvapai. Tuo tarpu kiti kvepalai gali būti labiau vaisiniai ir juose jausis citrusinių vaisių ar obuolių natos. Egzotiniams arba rytietiškiems kvapams būdingos prieskoninės natos, tokios kaip anyžius ar cinamonas. Tik kaip žinoti, kad tai Jūsų kvapas? Viskas labai paprasta. Reikia tik išsirinkti norimą kvapų derinį (apžiūrėkite turimus kvepalus, atkreipkite dėmesį ne į vieną, labiausiai patinkantį aromatą, tačiau į visą gamą) ir susirasti jį atitinkantį kvapą internete. Taip ne tik išvengsite parduotuvėse tvyrančios kvapų maišaties, sutaupysite laiko, kurį skirtumėte keliaudami, bet ir pinigų. Nes kvepalai internetu – visada daug praktiškesnis pasirinkimas.

Plačiau apie kvapų natas skaitykite šiame kvapų enciklopedijos straipsnyje

Išsirinkite tinkamiausią kvapą

Svarstant, koks aromatas padės labiausiai atsiskleisti, pirmiausia reikėtų atsakyti sau į klausimą, kokias charakterio savybes labiausiai norisi pabrėžti. Romantiškoms asmenybėms ypač tinka įvairių gėlių aromatai – jie yra švelnūs ir tuo pačiu viliojantys, todėl leis jaustis užtikrintai ir padės dar labiau pasitikėti savimi. Vienas perkamiausių šiuo metu yra Laboratorio Olfattivo Décou-Vert, kuris išsiskiria elegantiškais motyvais ir gausia puokšte skirtingų gėlių aromatų – sudėtyje rasite jazmino, magnolijos, alyvos, pakalnutės natas, kurios, derinamos su jūros gaivos, muskuso, sąmanų ir žalumos elementais, sukurs nepakartojamą subtilumo ir gaivos aromatą.

Norinčioms šiek tiek egzotinių motyvų, patiks rytietiški kvapai, kuriuos dažniausiai renkasi jausmingi žmonės. Šiek tiek provokuojančių elementų padės sukurti paslaptimi traukiantį įspūdį ir suteiks galimybę parodyti, jog nemėgstate rutinos ir visuomet esate pasiruošusi naujovėms bei įdomiems išbandymams. Itin palankių įvertinimų Molekulés elektroninėje parduotuvėje susilaukia Uermi Ab Cashmere, kuris žavi rytietiškais elementais ir skatina drąsiai žengti į priekį bei patirti naujus, įkvepiančius nuotykius.

Medienos aromatą ryžtasi išbandyti ne kiekviena moteris, tačiau kai šis elementas įsimaišo į kitas subtilias natas, galima tikėtis itin išskirtinio ir unikalaus kvapo, kuris puikiai tiks pabrėžti pasitikėjimą savimi ir kitas ryžtingumą simbolizuojančias savybes. Vienas iš tokių pasirinkimų – 2787 Genetic Bliss, įkvėptas gamtos stichijų. Akigalos medžio, balzamiko, belambros medžio ir santaledžio aromatai šiuose kvepaluose išryškėja pagrindinėse natose ir tokiu būdu leidžia sukurti aromatą, kuris ypač patinka šiuolaikiškoms bei gyvybingumu trykštančioms moterims.

Mėgstančioms šviesius ir nerūpestingus aromatus, turėtų patikti gaivūs, kurie puikiai tiek kasdienėms situacijoms, tiek ir tuomet, kai norisi paprasto, tačiau tuo pačiu užburiančio aromato. Moterims, kurios mėgaujasi gyvenimu ir nestinga kūrybingų idėjų, dažniausiai patinka 2787 Hashtag – gaiviai kvepiančios gėlės apjungia ir vaisių bei medienos natas, todėl šis aromatas puikiai tinka jaunatviška energija ir žavesiu spinduliuojančioms asmenybėms.

Molekulés siūlomų aromatų asortimentas – itin gausus, todėl priklausomai nuo progos, galima rinktis ir kelis skirtingus variantus, kurie kaskart padės atsiskleisti naujomis spalvomis. Vieną dieną – moteriškumu spinduliuojanti žmona, o kitą – ryžtingai nusiteikusi specialistė: pasirinkus tinkamą aromatą, galima tinkamai pasiruošti bet kokiems laukiantiems iššūkiams.

O jegu jums nedrąsu įsigyti didelį kvepalų kiekį prieš tai nesusipažinus su jų aromatu, drąsiai kreipkitės į mus žinute čia: m.me/molekules.lt ir mes pasiūlysime jums išbandyti norimus aromatus perkant nedidelį 5ml ar 10 ml jų kiekį.

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.